Poznaj szczegóły
wstecz

Biznes plany

Biznes Plan to nic innego jak opis biznesu, który zamierzamy prowadzić. Biznes plan nie musi mieć formy wielostronicowego dokumentu, najprostszy biznes plan może zmieścić się na jednej kartce papieru, co więcej wielu przypadkach nie musi być formalnie spisany. Kiedy warto lub kiedy trzeba biznes plan formalnie napisać? Na pewno biznes plan trzeba napisać chcąc pozyskać finansowanie z banku lub innej instytucji finansowej.
Profesjonalne biznes plany Wrocław

Biznes plan jest wymagany przede wszystkim przez instytucje finansowe, inwestorów oraz przez wszystkich tych, którzy zamierzają pożyczyć własne pieniądze. Biznes plan jest dokumentem, który pozwoli ocenić instytucji finansowej nasz pomysł na biznes. Jest czymś w rodzaju wspólnego języka przedsiębiorcy i instytucji finansowej.

Przygotowanie biznes planu zależnie od celu, któremu ma służyć przebiega nieco inaczej. Związane jest to jego zawartością, sposobem przedstawienia danych finansowych, położeniem akcentów na procesy zachodzące w przedsiębiorstwie. W swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów biznes planów, aby każdy z naszych klientów mógł wybrać dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Wywodzimy się z branży finansowej, gdzie przez ponad 20 lat pracowaliśmy na stanowiskach menadżerskich w polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w przygotowywaniu biznes planów i ich ocenie. Podjęliśmy kilkaset decyzji kredytowych dotyczących finansowania przedsiębiorstw. Teraz będąc po drugiej stronie doskonale wiemy jakie są oczekiwania instytucji finansowych. W przygotowaniu biznes planów uczestniczą analityk finansowy, specjalista od marketingu, specjalista od strategii przedsiębiorstw, a pracę wspierają grafik komputerowy. Dlatego też nasze biznes plany niezależnie od wysokiej wartości merytorycznej prezentowane są w atrakcyjnej formie.

Na wykonane przez nas biznes plany udzielmy 12 miesięcznej gwarancji. Zapłata za przygotowany biznes plan następuje dopiero po jego akceptacji przez klienta. Jeżeli po przedłożeniu biznes planu w instytucji finansowej w okresie gwarancji instytucja zwróci się o wyjaśnienia lub jego uzupełnienie, to dokonujemy wszelkich poprawek, aż do przyjęcia opracowania przez instytucję finansową.

Wszystkie informacje przekazane przez naszych klientów mają charakter poufny. Poufne są także wszystkie informacje zawarte w biznes planie i tylko od naszych klientów zależy, gdzie i w jaki sposób zostaną one udostępnione.

70%
Dofinansowania
  • Biznes Planu dla projektów inwestycyjnych przedsiębiorstwa
  • Analizy strategicznej przedsiębiorstwa
  • Analizy możliwości pozyskania finansowania zewnętrznego dla prowadzonej działalności gospodarczej
  • Doradztwa finansowo-księgowego
zobacz
szczegóły
Izba Rzemieślnicza w Opolu - Operator voucherów zwiększających konkurencyjność MSP działających w obszarze inteligentnych specjalizacji na terenie województwa opolskiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.