Poznaj szczegóły
wstecz

Finansowanie Przedsiębiorstw

Rozwój większości firm uzależniony jest od dostępu do kapitału. Tylko nieliczne przedsiębiorstwa są w stanie zapewnić potrzebny kapitał dla biznesu jedynie w oparciu o środki własne.
Finansowanie przedsiębiorstw - finanse w firmie

Pracując przez wiele lat w polskich i międzynarodowych instytucja finansowych doskonale znamy sposoby ich funkcjonowania oraz produkty finansowe, które mogą zostać zaoferowane klientom. Dzięki temu potrafimy naszym klientom przedstawić optymalne rozwiązane finansowania zewnętrznego. Znajomość funkcjonowania instytucji finansowych oraz dobre relacje powodują, że prowadzone przez nas procesy kredytowe przebiegają sprawnie i szybko. Wspieramy naszych klientów w pozyskaniu finansowania inwestycyjnego i obrotowego.

70%
Dofinansowania
  • Biznes Planu dla projektów inwestycyjnych przedsiębiorstwa
  • Analizy strategicznej przedsiębiorstwa
  • Analizy możliwości pozyskania finansowania zewnętrznego dla prowadzonej działalności gospodarczej
  • Doradztwa finansowo-księgowego
zobacz
szczegóły
Izba Rzemieślnicza w Opolu - Operator voucherów zwiększających konkurencyjność MSP działających w obszarze inteligentnych specjalizacji na terenie województwa opolskiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.