Poznaj szczegóły
wstecz

Opole

ul. Drobiarska 2A
45-410 Opole

T: +48 661 544 940
E: biuro@sme-finanse.pl

biuro czynne: od 9.00 do 17.00

Biuro SME-finanse.pl sp.z o.o znajduje się w dogodnym logistycznie miejscu, przy zjeździe z obwodnicy północnej Opola (zjazd z DK 46 w ulicę Częstochowską - DW423). Ponieważ Opole to niewielkie miasto, z biura SME-finanse na Opolski Rynek można dojechać w 15 minut.


Opole od kilku lat odnotowuje wysoki przyrost inwestycji , w tym w nowoczesnych usługach dla firm. Jest stolicą i liderem województwa opolskiego. Jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się ośrodków usług dla biznesu w Polsce.

Opole jest dobrą lokalizacją dla firm outsourcingowych (BPO), które mają już swoje oddziały w innych polskich miastach. Tak też się stało z naszą firmą, oferowane przez nas usługi dot. przygotowania biznes planów, finansowania przedsiębiorstwa, czy usługi zewnętrznego dyrektora finansowego świetnie wpisały się w trend rozwojowy opolskiego rynku usług biznesowych.

70%
Dofinansowania
  • Biznes Planu dla projektów inwestycyjnych przedsiębiorstwa
  • Analizy strategicznej przedsiębiorstwa
  • Analizy możliwości pozyskania finansowania zewnętrznego dla prowadzonej działalności gospodarczej
  • Doradztwa finansowo-księgowego
zobacz
szczegóły
Izba Rzemieślnicza w Opolu - Operator voucherów zwiększających konkurencyjność MSP działających w obszarze inteligentnych specjalizacji na terenie województwa opolskiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.