Poznaj szczegóły
wstecz

Wrocław

Plac Solny 14/3
50-062 Wrocław

T: +48 71 707 16 02
E: biuro@sme-finanse.pl
F: +48 71 707 14 57

biuro czynne od 9.00 do 17.00

SME-finanse.pl sp.z o.o znajdziesz w samym sercu Wrocławia na Placu Solnym. Plac Solny we Wrocławiu jest tzw. rynkiem pomocniczym Starego Miasta, znajduje się na południowy zachód od Rynku głównego.


Wrocław to miasto przyjazne dla biznesu. W rankingu Forbesa od lat zajmuje czołowe miejsca w Polsce. Wrocław dla nowoczesnych usług biznesowych, jak podaje ABSL (Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych, ang. Association of Business Service Leaders in Poland), jest jednym z dwudziestu najatrakcyjniejszych miast w Europie. W gospodarce województwa dolnośląskiego wzmacniania się rola usług, w tym najmocniej właśnie wzrasta sektor nowoczesnych usług biznesowych: usługi outsourcingowe, centra usług wspólnych, centra B+R. Korzystanie z usług, oferowanych przez SME-finanse, tj: opracowywanie biznes planów, finansowanie przedsiębiorstw, czy usługi zewnętrznego dyrektora finansowego stają się jednymi z filarów rozwoju dolnośląskich firm.

70%
Dofinansowania
  • Biznes Planu dla projektów inwestycyjnych przedsiębiorstwa
  • Analizy strategicznej przedsiębiorstwa
  • Analizy możliwości pozyskania finansowania zewnętrznego dla prowadzonej działalności gospodarczej
  • Doradztwa finansowo-księgowego
zobacz
szczegóły
Izba Rzemieślnicza w Opolu - Operator voucherów zwiększających konkurencyjność MSP działających w obszarze inteligentnych specjalizacji na terenie województwa opolskiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.