Poznaj szczegóły
wstecz

Znamy się na finansach i finansowaniu firm

Nasz spółka funkcjonuje na rynku doradztwa gospodarczego i usług finansowych od 2012 roku. Specjalizujemy się w przygotowywaniu biznes planów oraz pozyskiwania finansowania zewnętrznego dla przedsiębiorstw.

Przygotowane przez nas biznes plany charakteryzują się wysoka skutecznością. Pisaliśmy biznes plany dla większości instytucji finansowych działających w Polsce. Zdecydowana większość naszych klientów osiąga założone cele związane z sporządzonymi biznes planami.
o-nas

Wspólnicy i partnerzy firmy posiadają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sektorze finansowym. Swoje kompetencje zdobywali pracując na stanowiskach managerskich w polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych. 

Nasz zespół grupa ekspertów specjalizująca się w szeroko rozumianym doradztwie gospodarczym. W jej skład wchodzą menadżerowie z doświadczeniem w zarządzaniu, prawnicy, analitycy finansowi oraz analitycy marketingowi.

Specjalizujemy się w przygotowaniach biznes planów i związanej z tym ocenie przedsięwzięć gospodarczych, analizie ekonomiczno-finansowej oraz pozyskiwani finasowania z źródeł zewnętrznych. Doradzamy naszym klientów w procesie realizacji projektu zapewniając obsługę finansową i prawną.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami w zakresie pozyskania kapitału zewnętrznego. Posiadając duże doświadczenie w branży jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym procesom związanym z uzyskaniem finansowania i współpracą z sektorem finansowym. 

Współpracujemy z firmami z sektora MSP z terenu całej Polski. Uczestniczyliśmy w realizacji przedsięwzięć gospodarczych, których łączna kwota przekraczała kilka miliardów złotych.

Mocną strona naszej firmy jest możliwość pozyskania finasowania zewnętrznego. Mamy duże doświadczenie zdobyte w sektorze bankowym, co pozwala nam określić potrzeby naszych klientów i znaleźć właściwe rozwiązanie. Procesy związane z pozyskaniem finasowania realizowane są najszybciej jak to możliwe.

Misją naszej firmy jest zapewnienie naszym klientom najwyższej, jakości usług doradczych spełniających ich potrzeby i oczekiwania. Dążymy do zadowolenia naszych klientów poprzez wspieranie ich w innowacyjny sposób pozwalający na rozwój w nowoczesnej gospodarce.

Obszary działania sme-finanse Sp. z o. o.

  • Biznes plany
  • Finansowanie przedsiębiorstw
  • Zewnętrzny dyrektor finansowy

Grzegorz Mehlich

Prezes Zarządu SME-finanse.pl

ekonomista, trener biznesu, konsultant z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim oraz sprzedażowym, specjalisty ds. funduszy europejskich. Absolwent Politechniki Wrocławskiej a także absolwent studiów III-go stopnia z zarządzania na Politechnice Warszawskiej.  Absolwent Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys w Krakowie. Pracował w polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych na stanowiskach menadżerskich. Wykorzystując zdobytą wiedzę i praktyczne doświadczenia, specjalizuje się w problematyce finansów podmiotów gospodarczych tj. biznes plany, dobór finansowania, bankowość inwestycyjna, ocena projektów inwestycyjnych, analiza ekonomiczno-finansowa, restrukturyzacja zadłużenia. W oparciu o bogate doświadczenia menadżerskie oprócz szkoleń z zakresu finansów prowadzi szkolenia z zarządzania oraz sprzedaży i zarządzania sprzedażą. Autor publikacji naukowych związanych z finansami podmiotów gospodarczych i bankowością.

Agnieszka Szwarczyńska

Członek Zarządu SME-finanse.pl

ekonomista, trener biznesu, konsultant z wieloletnim doświadczeniem menedżerskim oraz sprzedażowym. Absolwentka Uniwersytetu Opolskiego oraz studiów III stopnia z zarządzania na Politechnice Warszawskiej. Posiada Certyfikat Doradcy Finansowego I (EFG) i II (EFC) Stopnia Europejskiej Federacji Finansowych Profesjonalistów, Trenera Biznesu Szkoły Trenerów Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys w Krakowie. Zajmowała stanowiska związane ze sprzedażą oraz menedżerskie w polskich i międzynarodowych korporacjach. Wykorzystując zdobytą wiedzę i praktyczne doświadczenia, specjalizuje się w problematyce finansów (w tym ryzyko finansowe, przygotowanie i ocena projektów inwestycyjnych, analiza ekonomiczno-finansowa, restrukturyzacja zadłużenia), sprzedaży i zarządzania. Jest czynnym mediatorem sądowym. Autorka publikacji naukowych związanych z oceną ryzyka kredytowego kontrahentów.

70%
Dofinansowania
  • Biznes Planu dla projektów inwestycyjnych przedsiębiorstwa
  • Analizy strategicznej przedsiębiorstwa
  • Analizy możliwości pozyskania finansowania zewnętrznego dla prowadzonej działalności gospodarczej
  • Doradztwa finansowo-księgowego
zobacz
szczegóły
Izba Rzemieślnicza w Opolu - Operator voucherów zwiększających konkurencyjność MSP działających w obszarze inteligentnych specjalizacji na terenie województwa opolskiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.