Poznaj szczegóły

Biznes plany

oferta-biznes-plany

Biznes plan (ang. business plan) to nic innego jak plan działania oparty na dobrze przeprowadzonej analizie przedsiębiorstwa i jego otoczenia oraz ocenie opłacalności planowanego przedsięwzięcia gospodarczego. Celem przygotowania biznes planu jest dostarczenie przedsiębiorcy wiedzy potrzebnej do podjęcia decyzji o rozpoczęciu lub rozwoju działań biznesowych, a instytucjom finansowym (np. bankom) dowodów na sukces planowanych przez przedsiębiorcę działań.

Więcej

Finansowanie Przedsiębiorstw

oferta-finansowanie-przedsiebiorst

Rozwój większości firm uzależniony jest od dostępu do kapitału. Tylko nieliczne przedsiębiorstwa są w stanie zapewnić potrzebny kapitał dla biznesu jedynie w oparciu o środki własne.

Pracując przez wiele lat w polskich i międzynarodowych instytucja finansowych doskonale znamy sposoby ich funkcjonowania oraz produkty finansowe, które mogą zostać zaoferowane klientom. Dzięki temu potrafimy naszym klientom przedstawić optymalne rozwiązane finansowania zewnętrznego. Znajomość funkcjonowania instytucji finansowych oraz dobre relacje powodują, że prowadzone przez nas procesy kredytowe przebiegają sprawnie i szybko. Wspieramy naszych klientów w pozyskaniu finansowania inwestycyjnego i obrotowego.

Więcej

Kierownik projektu - PM Project Manager

oferta-zewnetrzny-dyrektor-finansowy

Swoją wiedza i doświadczeniem zapewniamy wsparcie przy realizacji projektów rozwojowych, wdrażających nowe rozwiązania oraz badawczych.

Kierując projektem odpowiadamy za planowanie, realizację i zamykanie projektu. Podejmujemy się głównego wyzwania w projekcie - osiągnięcia założonych celów, wytworzenie produktu spełniającego określone wymagania jakościowe jak również zwrócenie uwagi na etapie realizacji projektu o braku możliwości jego dokończenia w wg pierwotnych założeń. Jako PM odpowiadamy za efekt końcowy realizowanego projektu i jesteśmy aktywni podczas wszystkich etapów projektu.

Więcej
70%
Dofinansowania
  • Biznes Planu dla projektów inwestycyjnych przedsiębiorstwa
  • Analizy strategicznej przedsiębiorstwa
  • Analizy możliwości pozyskania finansowania zewnętrznego dla prowadzonej działalności gospodarczej
  • Doradztwa finansowo-księgowego
zobacz
szczegóły
Izba Rzemieślnicza w Opolu - Operator voucherów zwiększających konkurencyjność MSP działających w obszarze inteligentnych specjalizacji na terenie województwa opolskiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.