Poznaj naszą firmę

Na rynku usług konsultingowych istniejemy od 2012 roku. Wcześniej pracowaliśmy na stanowiskach menadżerskich w polskich i międzynawowych instytucjach finansowych. Jesteśmy grupą menadżerów specjalizujących się w tematyce finansowej. Uczestniczyliśmy w realizacji wielu skomplikowanych procesów biznesowych. Współpracujemy z firmami, które potrzebują wsparcia specjalisty ds. finansów, a dla których tworzenie pionu finansowego jest nieuzasadnione ekonomicznie. Niemożliwe jest, aby przedsiębiorstwo posiadało ekspertów i specjalistów we wszystkich dziedzinach. Nie bez powodu największe korporacje w Polsce i na świecie w celu usprawnienia swojej działalności najczęściej korzystają z usług konsultantów zewnętrznych. Często spojrzenie i analiza zewnętrznych konsultantów pozwala firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań praktycznie bez ponoszenia dodatkowych kosztów inwestycyjnych. Wielokrotnie wdrożenie procesów wypracowanych przez firmę przy współudziale doradców prowadzi do znacznego zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstwa. 

Agnieszka Szwarczyńska

Z wykształcenia ekonomista, posiada ponad 20-letnie doświadczenie w finansach i doradztwie gospodarczym. Pracowała w polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych, przedsiębiorstwach i jednostkach naukowych zarówno na stanowiskach menadżerskich jak i w roli eksperta/konsultanta.

Dla naszych klientów realizuje procesy związane z pozyskaniem zewnętrznych źródeł finansowania projektów/przedsięwzięć inwestycyjnych zarówno krajowych jak i z UE – prowadzeniem/zarządzaniem tych projektów oraz analizą procesów biznesowych, w tym przygotowanie niezależnych przeglądów przedsiębiorstwa (IBR).

Elżbieta Henn

Menadżer z ponad 20-letnim doświadczeniem w finansach i doradztwie biznesowym.

Zawsze stara się zrozumieć biznes klienta i cele, które klient chce osiągnąć. Potrafi szybko się odnaleźć nawet w skomplikowanych dziedzinach wiedzy, szybko zweryfikuje Twój pomysł rynkowo. Ale nie po to aby powiedzieć, że jest zły, tylko co możesz zrobić aby być lepszym od innych.

Odpowiada za obszar biznesplanów, strategii oraz konsultacji biznesowych

Grzegorz Mehlich

Z wykształcenia matematyk i informatyk. Zawodowo finansami zajmuje się od ponad 20 lat. Wcześniej pracował na stanowiskach menadżerskich w polskich i międzynarodowych instytucjach finansowych.

Dla naszych klientów wykonuje procesy związane z szeroko rozumianą analizą finansową, przygotowaniem budżetu.

Z racji swojego wyksztalcenia oraz zainteresowania zajmuje się procesami związanymi z przetwarzaniem danych i przekształcaniem ich w informacje, na podstawie których możesz podjąć decyzje biznesowe.

Odpowiada za obszar analiz, biznes intelligence, prognoz finansowych oraz budżetów przedsiębiorstw.

Co dodatkowo powinnaś/powinieneś wiedzieć o naszej firmie?

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się jako konsultanci/specjaliści zarówno w przedsiębiorstwach – przede wszystkim produkcyjnych jak i jednostkach naukowych, centrach badawczych, jednostkach samorządowych.

Realizujemy projekty badawczo-rozwojowe konsorcjów przedsiębiorstw/jednostek naukowych.

Przygotowujemy biznes plany dla potrzeb Stref Ekonomicznych, Wspieramy przedsiębiorstwa we wdrażaniu rozwiązań Przemysłu 4.0, współpracy z jednostkami naukowymi (działania B+R).

Podejmujemy się tematów trudnych, ale możliwych do realizacji.

.

Koncentracja na wzroście wartości przedsiębiorstwa

We współpracy z naszymi klientami dążymy do:

  • w optymalizacji procesów biznesowych dzięki dostarczeniu odpowiednich narzędzi
  • poprawie stanu finansów firmy,
  • generowaniu większych strumieni pieniężnych na potrzeby firmy
  • redukcji kosztów działalności poprzez zmniejszenie kosztów działalności
  • wzrostowi wyniki finansowego

Wymienione czynniki prowadza wprost do wzrostu wartości przedsiębiorstw naszych klientów

Dlaczego warto wybrać nasza firmę?

10 lat praktyki w finasowaniu projektów B+R

ponad 500 zrealizowanych projektów.
20 lat doświadczenia w finansach

Najnowsze wpisy

Na blogu publikujemy nasze artykuły z dziedziny finansów, funduszy europejskich, zarządzania projektami oraz business intelligence.

Jesteś zainteresowany otrzymaniem dotacji ?

Oferowane przez nas usługi pomagają przedsiębiorstwom w pozyskaniu dotacji UE przeznaczonej na rozwój.